Stříbrný rybník

Domů » Stříbrný rybník

Stříbrný  Rybník  

Zahájení rybolovu od 1.4. 2020

Vážení rybáři,

informace ohledně provozní doby areálu Kemp Stříbrný rybník. Žádáme rybáře aby se seznamili s provozním řádem kempu, zejména s provozní dobou. Mimo uvedené hodiny bude areál uzavřen!

duben – září            0:00 – 24:00 hodin

říjen – březen          7:00 – 18:00 hodin

Na Stříbrném rybníku platí Rybářský řád Východočeského územního svazu. Rybář je povinen seznámit se s provozním řádem celého areálu.

Lovící je povinen na místě udržovat pořádek. Je zakázáno ponechat na břehu odpadky nebo je odhazovat do vody. Pří příchodu k vodě provede lovící prohlídku místa lovu, případně jeho úklid. Jinak bude postupováno tak, jako by rybář znečistil místo sám.

V období od 1. září do 14. června je rybolov povolen po celém obvodu rybníka. V období od 15. června do 31. srpna je rybolov povolen na 2 úsecích – vyznačeno tabulemi. ( viz. mapka)

Vnadění a krmení ryb je zakázáno včetně používání krmítek. Zákaz vyvážení návnad a nástrah všemi způsoby, přitom není rozhodující, jaké se používá plavidlo nebo zaváží-li se návnada či nástraha plaváním.

Od 1. ledna do 31. srpna kalendářního roku je zákaz lovu ryb na živou a mrtvou rybku, dále je zakázán lov přívlačí a muškařením.

Kuchat, škrábat a porcovat ryby v areálu Stříbrného rybníka je zakázáno.

Úlovky se zaznamenávají do revíru č. 451 058  Orlice 1.

Na Stříbrném rybníku platí mimopstruhové  krajské, celosvazové a celorepublikové povolenky.

Info: rekreace na rybníku zde.